ورق فینسا

فینسا اسپانیا یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید ورق های ام دی اف کابنیت آشپزخانه می باشد. ام دی اف های فینسا ورق هایی دو رو می باشند این درحالی است که سایر ام دی اف های موجود در بازار نظیر  ترک و ایرانی اینگونه نیستند و تنها یک سمت آنها ورق به اصطلاح رنگی دارند. ورقهای فینسا همچنین دارای مقاومت و دوام بالایی هستند و عمر طولانی تری نسبت به سایر ورق ها دارند به همین دلیل بکارگیری آنها در دکوراسیون داخلی  آشپزخانه امروزه بسیار پرطرفدار شده است. از جمله ویژگی های خاص ام دی اف های فینسا عبارتند از : درخشندگی بالای این ورق ها یکی از علل تمایز این نوع ورق ام دی اف  با سایر ورقهای دیگر در بازار است. ورق های ام دی اف  فینسا به مرور زمان دچار تغییر رنگ نمی شوند که همین عامل یکی از علل انتخاب این ورقها توسط مصرف کننده ها هستند. مقاومت زیاد در برابر خراش تا حدی که براحتی باعث اسکاچ غیر سیمی می توانید آنها تمیز کنید. روکش ملامینه این ورقها در در دوسمت بوده و مقاومت بیشتر نسبت به سایر ورق ها را در برابر سایش سبب می گردد. کناره های ورقهای فینسا درز و شکاف ندارند و همین عامل سبب جلوگیری از نفوذ آب می گردد. این ویژگیها سبب خاص بودن ورق فینسا می باشد و قیمت مناسب آن سبب افزایش محبوبیت آن در بین کاربران شده است.

تنوع رنگ در ورق فینسا

تنوع رنگی بسیار بالا در محصولات ام دی اف شرکت فینسا باعث شده این ورق در مدت کوتاهی بتواند بازار خوبی در ایران کسب کند. این تنوع رنگ که در میان آن ها رنگهای مات زیاد به چشم می خورد در ارتباط با دیگر برندها کمتر دیده می شود. بنابراین ام دی اف های فینسا جزو متنوع ترین رنگ بندی ها در بازار هستند که این خود بسیار توانسته به بازار آن کمک کند.

استفاده ترکیبی از ورق فینسا

ورق های فینسا را هم بصورت تک در دکوراسیون کابینت آشپزخانه بکار می برند و همچنین می توانید آنها را بصورت ترکیبی به همراه سایر ورق های ام دی اف از دیگر برندها نظیر نیمن آلمان ، AGT ترک، ایگر اتریش ، کاستامانو ترک و غیره بکار ببرید.

یکی از پرکاربرد ترین ورقها در شرکت آرین آرایه همین ورقهای فینسا هستند. نمونه کارهای اجرایی زیادی در کابینت های آشپزخانه با استفاده از ورق های ام دی اف فینسا توسط شرکت آرین آرایه انجام شده است که می توانید در قسمت گالری مشاهده فرمایید.