ورق نیمن

ورق نیمن نوع دیگری از ورق ام دی اف می باشد که در زمینه کابینت و دکوراسیون آشپزخانه کاربرد دارد.این ورق ها آلمانی هستند.از درخشندگی بالا، مقاومت در برابر نور و ساییدگی برخوردار می باشد. ورق نیمن به دلیل دارا بودن خطوط صاف و لبه های بدون درز و شکاف و مقاومت به نفوذ آب،مرغوب به شمار می آید.به کارگیری این نوع ورق ام دی اف در دکوراسیون کابینت آشپزخانه گزینه ای مناسب برای منزل هرکسی به شمار می آید.
شرکت نیمن آلمان با سالها سابقه در زمینه تولید محصولات چوبی همچنان یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان ورق های ام دی اف در بین کشورهای تولید کننده این ورق ها است. ورق ام دی اف نیمن آلمان با قابلیت پلی گلس یک لایه هفتادو پنج میکرونی از پلی استر را بر روی ورق های ام دی اف ملامینه خود پرس کرده است که همین سبب مقاومت ورق نیمن در برابر خش شده و باعث افزایش طول عمر آنها می شود.

مزایای ام دی اف نیمن

مزایای ورق ام دی اف نیمن:

ورق ام دی اف شرکت نیمن آلمان به مرور زمان دچار تغییر رنگ نمی شود  بنابراین طول عمر بالا دارد.
براق و درخشنده
مقاوم به خراش و ساییدگی
دارا بودن روکش دوطرفه که یک طرف براق و طرف دیگر مات می باشد.

نوع دیگری از ورق نیمن موسوم به ورق کریستال نیمن وجود دارد که دارای یک لایه شبیه شیشه بروی خود می باشد. این ورقها در رنگهای متنوع بوده و زیبایی وصف ناپذیری دارند. ضد خش هستند و هیچگونه موجی را برروی خود ندارند. در مقایسه با ورق هایی مثل فینسا و آلویک قیمت بالاتری دارند. پروژه های انجام شده شرکت آرین آرایه با ورق نیمن کریستال را می توانید در گالری مشاهده فرمایید.شرکت آرین آرایه عرضه کننده ورق های ام دی اف نیمن در سریعترین زمان  و کمترین قیمت در خدمت شماست.

ساخت کابینت با ورق نیمن

در ساخت کابینت نیمن با استفاده از ورقهای نیمن زیبایی وصف ناپذیری در کابینت آشپزخانه ایجاد می شود. نمونه کارهای کابینت نیمن ما را در گالری مشاهده فرمایید.

تلفن

دفتر مرکزی: شهرک غرب – سعادت آباد – بولوار دریا

۸۸۳۷۶۵۵۷-۶۰