ورق ایشیک

یک برند معروف در جهان بوده که مربوط به کشور ترکیه می باشد.  شرکت آرین آرایه پانل های ام دی اف هایگلس ترکیه با روکش مصنوعی طرح دار را به تمامی تولید کنندگان و اصناف طراحان دکوراسیون و داخلی پیشنهاد می کند. این برند دارای انواع ورق های ام دی اف نظیر هایگلاس می باشد. هایگلاس ایشیک نوعی ام دی اف است  که روکش آن با یک لایه پلکسی گلاس پوشانده می شود و ظاهری براق دارد. پلکسی گلاس نوعی پلاستیک است که براق بوده وظاهری شفاف و شبیه شیشه دارد، خود پلکسی گلاس از نوعی پلی مر خاص از نوعی پلی کربنات شفاف است. گرچه این ماده شبیه به شیشه می باشد ولی  نسبت به شیشه هم سبکتر می باشد و از هم از نظر قوام بهتر است .معمولاً یک سمت ورق های هایگلاس را با این ماده می پوشانند و سمت دیگر ملامینه می شود. در طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه این ورقها بسیار پر استفاده بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد.

مشخصات ورق ایشیک ترکیه

مشخصات

ابعاد مورد استفاده هایگلاس های ایشیک ترکیه برای کابینت کاران ۲۴۴*۱۲۲ سانتیمتر به ضخامت ۱۷ میلیمتر میباشد. روکش این ورق های گلاس UV شده است. و هرچه در این قسمت دقت شود کیفیت بالاتری خواهد داشت. در صورتی که ورق هایگلاس ما روکش UV خوبی نداشته باشند

در هنگام برش لب پر می شود. البته باید به کیفیت دستگاه برش و پیش فرز، نوع تیغ برش و غیره هم دقت شود. انواعی از آنها که در پشت آنها کاغذ قرار دارد معمولاً کیفت کمتری دارند و آنهایی که دارای پشت ملامینه سفید هستند کیفت بهتری دارند.

یک نکته دیگر که می بایست دقت شود این است که هنگام بارگیری که بصورت پالت می باشد بین آنها ورقهایی قرار داده شود که سبب آسیب دیدن آنها نشود.

دفتر مرکزی – تهران – شهرک غرب – سعادت آباد – بولوار دریا

۸۸۳۷۶۵۵۷-۶۰