%d9%86%d9%82%d8%a7%d8%b4%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%87

کلیه امور نقاشی ساختمان

88687055-09128385483

نقاشی ساختمان

گروه نقاشی ساختمان آرین آرایه…….کلیه امور نقاشی ساختمان به صورت کلی و جزیی به صورت حرفه ای و تخصصی توسط اکیپ های نقاشی مجرب آرین آرایه.

اجرای انواع رنگ روغن درجه یک و پلاستیک, مولتی کالر, اکلریک, اپوکسی, کنتکس, پلی استر, رنگ های طرح چوب و شاپون و …. به صورت تضمینی توسط برترین نقاش های ساختمان.

جهت مشاوره رایگان و اعزام نقاش و کارشناس جهت بازدید  در محل با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۲۸۴۶۳۳۷۹ – ۸۸۶۸۷۰۵۵

نقاش ساختمان

ویژگیهای یک نقاش ساختمان خوب

تعهد: تعهد بکار در هر کاری جزو اصلی ترین پارمترها می باشد. بخصوص در کارهای اجرایی مثل نقاشی که عدم تعهد چه زمانی و چه کیفیتی می تواند صدمات زیادی به مشتری وارد نماید.

کیفیت: کیفیت کار شامل استفاده از رنگ ، زیر سازی درست ، بتونه کاری حرفه ای، زدن آستر ، زدن چند لایه رنگ ، استفاده از ابزار مناسب مثل غلطک یا رنگ پاش و بسیار موارد دیگر می تواند سبب بالا رفتن کیفیت کار یک نقاش ساختمان گردد.

سرعت: سرعت مناسب در نقاشی ساختمان در کنار حفظ کیفیت می تواند یکی دیگر از پارمترهای یک نقاش خوب ساختمان باشد. برای مشتریان مهم است که کارشان با سرعت بیشتر انجام شود.

قیمت : واقعا مشکل است برروی نقاشی که دارای موارد ذکر شده در بالا می باشد قیمت پایین گذاشت. البته نباید قیمت کار هم آنقدر بالا باشد که معقول نباشد. ما در اینجا از واژه قیمت مناسب استفاده می کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
۰۹۱۲۸۴۶۳۳۷۹

۸۸۶۸۷۰۵۵

قیمت نقاشی ساختمان

قبل از بررسی هزینه نقاشی ساختمان توجه کنید که سفارش شما در اسرع وقت با قیمت مناسب توسط اکیپ مجرب و متعهد و با استفاده از رنگ های استاندارد انجام میشود. براورد و تخمین هزینه و قیمت نقاشی ساختمان بستگی به نوع سفارش شما دارد که ما میتوانیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.
البته در تعیین قیمت نیز موارد مختلفی تاثیرگذار است مانند کثیف یا آلوده بودن منزل یا ساختمان مورد نظر که این نیز با بازدید که به صورت دقیق توسط نقاشان ما بررسی میشود و به سادگی قابل حل است. در ضمن شما میتوانید از مشاوره رایگان نقاشان مجرب ما برای هرچه بهتر انجام شدن کار  بهره مند شوید.با توجه به وضعیت بازار موجود و تغییر قیمت ها برای اطلاع از آخرین قیمت های نقاشی ساختمان و نحوه کار و بازدید و مشاوره رایگان میتوانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید.با توجه به متفاوت بودن نوع ساختمان زیرکاری دیوار و نوع رنگ انتخابی و همچنین متغیر بودن قیمت ها امکان ارائه دقیق قیمت دشوار است.لذا برای اطلاع از تخمین هزینه و قیمت نقاشی ساختمان, قیمت اکریلیک – رنگ پلاستیک و روغنی- قیمت مولتی کالر و بلکا با ما تماس بگیرید تا به صورت تلفنی با بازدید محل شما را از قیمت نقاشی ساختمان آگاه سازیم.

برای ورود به کانال نقاشی ساختمان کلیک کنید

برای ورود به کانال کاغذ دیواری کلیک کنید