دکوراسیون فست فود و رستوران

دکوراسیون رستوان فست فود یا رستوران شما یکی از عوامل مهم جهت جذب مشتری و کسب موفقیت در این زمینه کسب و کار می باشد.قطعا غذاخوردن در محیطی آرامش بخش و تمیز که هر گوشه ی آن به زینتی آراسته شده موجب لذت دوچندان شده و همین لذت زمینه ی محبوبیت بیشتر رستوران شما را فراهم می آورد و در نهایت شما یک قدم به هدف و موفقیت نزدیکتر می شوید.شاید اصل اساسی در زمینه دکوراسیون سالن غذاخوری(رستوران) و فست فود انتخاب رنگ دکوراسیون می باشد.بسته به سبک و نوع رستوران ونوع غذایی که سرو می کنید ،انتخاب دکوراسیون متفاوت است. برای مثال دکوراسیون مناسب یک رستوران اصیل ایرانی با آنچه که برای دکوراسیون یک رستوران ایتالیایی پسندیده می باشد ،متفاوت است. نکته اصلی در شروع چیدمان رستوران،انتخاب میز و صندلی هاست.بسته به میزان فضایی که در دسترس دارید اندازه میز و صندلی ها را انتخاب کنید تا بتوانید حداکثر ظرفیت را برای سالن غذاخوری خود ایجاد نمایید.
همواره سعی کنید که سرویس بهداستی و یا روشویی فست فود شما از صندلی ها و محل سرو غذا حداکثر قاصله را داشته باشد و از به هم چسباندن بیش از حد میز و صندلی ها در چیدمان رستوران خودداری کنید تا آسایش مشتریان فراهم باشد.

دکوراسیون فست فود و رستوران

بهتر است دکواسیون فست فود شما به نحوی طراحی شود  که در وهله ی اول دکوراسیون داخلی آن و رنگ ها و نورپردازی های بکار رفته در آن سبب جذب مشتری شود و پس از آن کیفیت محصول شما سبب تداوم ارتباط میان مشتری و شما بشود. سعی کنید دکوراسیون سالن و رستوران خود را به سمتی هدایت کنید که مردم علاقه دارند بعنوان مثال هرچه آشپزخانه رستوران شما مشخص تر و بیشتر در معرض نمایش باشد،برای مردم جذاب تر خواهد شد و سبب افزایش اعتماد آنها به شما خواهد شد.
نورپردازی در زمینه دکوراسیون رستوران مهم تری عامل پس از انتخاب رنگ است،در واقع این نحوه نورپردازی رستوران شماست که تعیین کننده اصلی حال و هوای محیط است.چنانچه برای رستوران خویش سرو غذاهایی خاص با دکوراسیون ویژه و مدرن در نظر دارید استفاده از نورهای ملایم  و رنگهایی تیره در دکوراسیون ،بهترین گزینه است.اما اگر قرار است در رستوران شما غذای اصیل ایرانی سرو شود ،استفاده از رنگ های روشن با نورپردازی قوی تر پیشنهاد می شود. همچنین برای دکوراسیون فست فودها نیز استفاده از رنگ های تند و شاد همراه با نورپردازی های  قوی و تا حدامکان رنگین مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش مقالات سر بزنید.

شرکت دکوراسیون داخلی آرین آرایه بهترین مشاور و مجری برای شما در امر دکوراسیون فست فود و رستوران شما

آدرس دفتر مرکزی: شهرک غرب – سعادت آباد – بولوار دریا

تلفن

۸۸۵۶۷۲۰۳

۰۹۱۲۸۳۸۵۴۸۳

۰۹۱۲۹۲۱۵۳۰۷