خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه

  • لوله باز کنی و تخلیه چاه »»

    ۰۹۰۱۹۲۸۴۴۳۳

تخلیه چاه، لوله بازکنی، رفع بوی نم، تشخیص و رفع ترکیدگی لوله در سریع ترین زمان تضمینی در سراسر تهران

اعزام اکیپ کارشناس زبده و مجرب »»

«« ۲۴ ساعته شبانه روز  هر جای تهران که باشید در کنارتان هستیم

تماس با ما »

۰۹۰۱۹۲۸۴۴۳۳

آدرس :
یافت آباد، یافت آباد شرقی سه راه شاندیز پاساژ برنا بالای فروشگاه آقای مبل، دفتر خدمات ساختمانی آرین آرایه

کارشناسان زبده و مجرب »»

در زمینه لوله باز کنی و تخلیه چاه »»

با مجموعه آرین آرایه »» ۰۹۰۱۹۲۸۴۴۳۳

««   ماهرترین ها آماده کمک به شما هستند

تخلیه چاه چیست؟!

چاه فاضلاب پر شده را باید به کسانی سپرد که خدمات تخلیه آن را انجام می دهند. کاری که این افراد انجام می دهند کاملا سخت و دشوار است و از پس هر آدمی بر نخواهد آمد. فرایند تخلیه چاه به چند روش مختلف انجام می شود، در گذشته این حرکت توسط یک فردی که طناب محکمی بر دور شکم آن وصل شده بود به داخل چاه رفته و کار تخلیه چاه را انجام می داد. خطر این نوع حرکت بسیار زیاد است، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های خاصی برای این نوع خدمات به وجود آمده است که کمک زیادی برای کم خطر شدن و بالا رفتن کیفیت آن می کنند.

هرچه عمر چاه فاضلاب شما بیشتر شود شما یه قدم به دریافت خدمات تخلیه چاه نزدیک تر خواهید شد. تمامی خانه ها و مراکز برای دفع فضولت خود نیازمند یک چاه فضلاب هستند، و در شهر های بزرگ این خروجی به یک شبکه گسترده فاضلاب منتهی می شود. خانه هایی که دارای فاضلاب خانگی هستند هیچ نگرانی بابت پر شدن چاه خود ندارند، اما در ایران متاسفانه تمامی شهر ها دارای فاضلاب خانگی نبوده و هر ساله تعداد زیادی از آنها دچار، پرشدگی خواهند شد.

شبکه فاضلاب شهری از یک سیستم کاملا پیچیده تشکیل شده است، و در زیر زمین به یک شبکه گسترده تر رسیده، از شهر خارج می شود اما تمامی روستاها و شهرستان ها همان طور که در پاراگراف قبلی ذکر شد از این نعمت محروم هستند. این شهر و روستاها، برای دفع فضولات خود نیازمند حفاری چاه هستند.

روش های مختلف تخلیه چاه

راه های مختلفی وجود دارد که برای تخلیه چاه از آن استفاده می کنند، این روش ها عبارت اند از:

    • تخلیه چاه با حفر چاه کمکی

این نوع روش زیاد مرسوم نیست و بعد از بررسی عمر چاه، عمق و میزان جذب پذیری آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که این روش امکان پذیر باشد،  یک چاه کمکی در نزدیکی چاه کنده شده و بعد از حفر آن یک لوله انتقال از چاهی که پر شده است به چاه تازه تاسیس وصل می شود و مایعات آن چاه به چاه جدید انتقال پیدا خواهد کرد.

توجه داشته باشید که این روش زمانی قابلیت اجرا دارد که در مرحله اول چاه اولیه دارای ظرفیت پذیری باشد و نه به دلیل اینکه میزان ورودی مواد به داخل آن زیاد شده است و چاه زمان خالی شدن را نداشته باشد، انجام شود.

چاه جدید کمک می کند که چاه قبلی فرصت آن را داشته باشد که فضولات خود را به محیطی جدید پس دهد. توجه داشته باشد که در چاه جدید، هیچ لوله ی فاضلابی وارد نخواهد ضد و برای انتقال مایعات تنها درصورت سر ریز کردن چاه اول این لوله گذاشته شده و فضولات حل نشدنی در چاه اول باقی خواهد ماند. در این روش نیازی به تخلیه مواد از طریق دستگاه های مکنده نبوده و دردسری زیادی برای ساکنان اطراف وجود دارد. نکته دیگر این است که این روش کمی خطرناک بوده و ممکن است باعث نشست مکان شده و خرابی زیادی به بار بیاورد پس برای استفاده از این روش حتما از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.

    • تخلیه چاه به کمک وسیله دستگاه

هرچه عمر چاه بیشتر باشد، فاضلاب بیشتری به آن وارد شده و به مرور زمان فضولات، چربی ها و مواد حل نشدنی زیادی مانند مو وارد آن می شود و باعث به وجود آمدن یک لایه نفوذ ناپذیر خواهد شد که در کف دیواره ها یک حالت گرفتگی را ایجاد می کنند. هرچه چاه ما در یک زمین شنی و جذب پذیر باشند، دیگر راهی وجود نداشته که مایعات و آب به داخل زمین نفوذ پیدا کنند.

مثلا اگر شما ۱۰ یا ۱۵ سال است که  از یک چاه فاضلاب با عمیقی مناسب استفاده می کنید، در روز که چاه میزان ورودی فاضلاب و لجن زیادی دارد، تمامی فضولات حل نشدنی درون آن معلق بوده و در شب که میزان ورودی آن کم است، و چاه آرام می‌گیرد این فضولات حل نشدنی به ته چاه رفته و ته نشین خواهند شد. مایعات این چاه توسط دیواره ها به محیط اطراف پس زده شده ولی باز هم مقداری از آن در چاه و روی دیوار می ماند. بعد از سازها و ادامه این عمل لایه ای کلفت و سفت از مواد ضاید سطح دیواره را می گیرد. این لایه کلفت نفوذ آب را به محیط کم کرده و در مدت کوتاهی چاه فاضلاب شما پر شده و در این مرحله شما نیاز شدیدی به یک شرکت تخلیه چاه پیدا خواهید کرد.

 حضور نیرو های تخلیه چاه و بررسی علل گرفتی آن باعث می شود تا پیشنهاد های زیادی فرای تخلیه چاه به شما ارائه دهند و مواد و مایعات مود در چاه به وسیله پمپ های کفکش و مکنده قوی از چاه مورد نظر تخلیه می شوند، این مواد در تانکر های مخصوصی که برای نگهداری آن ها طراحی شده انتقال داده شده و به یک مکان امن و مورد تایید شهرداری انتقال داده خواهند شد.

 ضرورت عملیات تخلیه چاه

 عملیات تخلیه چاه فاضلاب امری کاملا ضروری برای هر خانه محسوب می شود، و برای انجام آن باید از ابزار و تجهیزات مخصوصی استفاده کرد، برای تخلیه چاه ابزار هایی مانند تانکر، مکنده، و پمپ تخلیه چاه و نیرو ماهر نیاز است. شرکت آرین آرایه با داشتن نیرو های مجرب و وجود ابزار های پیشرفته خدمات تخلیه چاه را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. خدمات شرکت ما به شکل، ۲۴ ساعت بوده و حتی در شبانه روز درحال خدمات رسانی است. شرکت ما تمامی نیرو های مختصص خود را به تمامی شهر تهران در کمتر از نیم ساعت انجام داد، و خدمات خود را با بهترین کیفیت و با کادری مجرب انجام خواهند داد. شرکت ما خدمات دیگری مانند، لوله با کنی، تخلیه چاه، تشخیص رفع تیرگی لوله را نیز انجام خواهد داد.

برای ذخیره چاه خود حتما از نیرو های مجرب کمک بگیرد و اگر برای انجام این فعالیت حساسیت لازم را نداشته باشید، ممکن است خانه شما خرابی پیدا کرده و خسارات های جانی و مالی زیادی را تقبل کنید. وجود افراد با سابقه در کمتر شدن خطر این خدمات  کمک زیادی می کند.

شماره تماس :  ۰۹۰۱۹۲۸۴۴۳۳

آدرس : یافت آباد، یافت آباد شرقی سه راه شاندیز پاساژ برنا بالای فروشگاه آقای مبل، دفتر خدمات ساختمانی آرین آرایه