%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%db%8c%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%b2%d9%84

بازسازی منزل شما بهترین نقشه اجرایی مناطق شمال تهران

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

22282039-09129215307

بازسازی منزل

سلام . ابتدا کمی با ما آشنا شوید

گروه دکوراسیون داخلی آرین آرایه برندی آشنا در زمنیه دکوراسیون داخلی به مدیریت دکتر آرین اکبری، مجموعه ای کامل از امور مربوط به دکوراسیون داخلی را در کنار هم ایجاد نموده تا به راحتی هر چه بیشتر شما برای بازسازی ساختمانتان کمک کند.

در این مجموعه شما هر آنچه که مربوط به دکوراسیون داخلی منزلتان باشد، بصورت یکجا مشاهده می کنید و می توانید ایده های مختلف را با استفاده از متریالهای مختلف در کنار هم مشاهده کنید.

واحد طراحی گروه دکوراسیون داخلی آرین آرایه

سرپرست طراحان : خانم مهندس میرزایی

استفاده از جدیدترین و به روز ترین طرح های دنیا

اجرای طرح دکوراسیون بصورت تری دی مکس

بخش فروشگاهی گروه دکوراسیون آرین آرایه

در این بخش انواع کالیته های کاغذ دیواری و پرده

و دیگر متریال ساختمانی قرار دارد. مشتریان می توانند

برای انتخاب متریال خود به این بخش مراجعه نمایند.

بخش انتظار و مشاوره سرپایی

اتاق مذاکره و قرارداد گروه دکوراسیون آرین آرایه

بخش مشاورین فروش

به مدیریت مهندس دانیار اکبری

بخش غرفه های متریال ساختمانی

در این بخش چندین غرفه جهت نمایش متریالهایی از جمله

کابینت

پارکت و لمینت

چمن مصنوعی

کابینت

پرده

سرامیک

شیرآلات و … قرار دارند.

بازسازی منزل یا بازسازی ساختمان توسط گروه آرین آرایه با بهره گیری از متخصصین این امر سالهاست که در حال انجام است. ما این افتخار را داریم تا در پایتخت ایران عزیز منازل شما را به بهترین شکل ممکن بازسازی کنیم تا محیطی زیباتر از قبل برایتان فراهم کنیم.

بازسازی منزل قدیمی موضوعی است که بسیاری از افراد در جامعه درگیر آن خواهند بود. بازسازی یا نوسازی واحدهای فرسوده جز ملزومات بوده و بسیاری از افراد ناگزیر از اجرای آن هستند. زیرا گاهی هزینه جابجایی و تعویض ملک بسیار بالاتر بوده و یا اصلاً به دلایلی امکان این تغییر وجود ندارد. در این حالت اشخاص تصمیم میگیرند که همان مکان قدیمی خود را بازسازی کنند. نکاتی که باید در این جا در نظر داشت این است که اولاً بودجه ما برای این کار چقدر است؟ بعد از تعیین بودجه یک مشاور نیاز دارید که با توجه به بودجه شما بهترین طرح و متریال را پیشنهاد کند بعد از اینکه طرح پذیرفته شد و شما متریال را پذیرفتید می توانید شروع به کار کنید. بازسازی منزل می تواند با هدف استحکام بخشی به یک بنا نیز بکار برده شود. بازسازی منزل یا بازسازی ساختمان ( یا نوسازی ) به کلیه عملیاتی شامل تیغه بندی، استحکام بخشی به بنا، تغییر در دیوارها، گچ کاری و گچ بری، نقاشی ، کاغذ دیواری و همه امور دکوراسیون داخلی گفته می شود.

چگونه در کار بازسازی خانه قیمت را پیش بینی کنیم ؟

پیش بینی قیمت در کار بازسازی خانه یک کار تخصصی و پیچیده است که در هیچ حالتی به صورت دقیق نمی توان آن را پیش بینی نمود. همیه در کار بازسازی خانه باید بعد مطالعه دقیق کار و محاسبه دقیق قیمت ها یک دامنه تغییر نیز برای خود در نظر داشته باشید.

در قدم اول شما می بایست که مبلغی تقریبی از میزان هزینه ای می خواهید داشته باشید را تعیین کنید. در مرحله دوم می بایست لیستی از کلیه عملیاتی که در کار بازسازی خانه نیاز دارید تهیه کنید.

سپس دستمزدها را با مشورت از استاد کاران به آن اضافه نمایید. هزینه حمل و نقل ، بردن نخاله ها و…

بعد از تعیین محدوده قیمت به این شکل می بایست با یک مشاور بازسازی نیز در نهایت مشورت کنید. یک مقدار بودجه نیز برای اشتباه محاسبات و حوادث غیر مترقبه در نظر داشته باشید.

برای بازسازی خانه خود چه کنیم؟

یک سوال رایج برای عموم مردیم همین است. کار بازسازی خانه یک کار پیچیده است که نیازمند استفاده از متخصصین زبده برای هر بخش می باشد. خود همین هماهنگی نیز یک تخصص می طلبد. بسیاری از مردم با تصور غلط اینکه برای هر بخش از یک متخصص استفاده می کنیم، خود را وارد یک کار پر دردسر می کنند. کار هماهنگی بازسازی خانه را یک مدیرپروژه انجام می دهد. یک مدیر پروژه با تجربه دارای سرمایه هایی است که مردم عادی آن را ندارند.

یک مدیر پروژه با تجربه، به دلیل برخورد با مشکلات بسیار زیاد طی پروژهای متعدد می تواند قبل از کار شروع بازسازی خانه شما، بسیار از مشکلات را پیش بینی در در جهت رفع آنها اقدام نماید.

همچنین یک مدیر پروژه به دلیل اینکه سالها با افراد متعدد در زمینه اختصاصی کار کرده، می تواند متعهد ترین و با کیفیت ترین افراد را برای پروژه انتخاب نماید. در حالی که مردم عادی بدون شناخت ممکن است پروژه خود را دست کسی بدهند که نه تعهد کافی دارد و نه تخصص کافی

در واقع همین ها هستند که سرمایه اصلی یک مدیر پروژه را تعیین می کنند.

برای بازسازی خانه پیشنهاد اول استفاده از مدیر پروژه با تجربه است. درصد هزینه ای که بابت مدیر پروژه پرداخت می شود، به مراتب کمتر از خسارات ناشی از عملکرد بدون تجربه کافی خواهد بود. در ضمن استفاده از مدیر پروژه در کار بازسازی خانه می تواند باعث شود که شما وقتتان کاملا حفظ شده و با خیال آسوده به کارهای دیگر مشغول شوید.

راه دوم در صورتی که شما قصد دارید خودتان کار بازسازی خانه خودتان را به عهده بگیرید، می بایست لیست کاملی از کلیه اقلام مورد نیاز و کارهایی که می بایست انجام دهید را تهیه کرده و سپس با تحقیق متخصص مربوط به هر کدام را پیدا کنید. بعد از مصاحبه با هر یک، ببینید که کدام یک می توانند از پس پروژه شما برآیند. سپس قیمت هر کدام را محاسبه کرده و با قیمت متریال و حمل و نقل جمع بزنید. اگر مبلغ مورد نظر با توان شما سازگاری داشت که پروژه را استارت بزنید.

مراحل بازسازی خانه به چه صورت است؟

مشکلات در هنگام بازسازی خانه چیست

مزایای بازسازی خانه چیست ؟

بازسازی خانه شامل چه مواردی است؟

گروه دکوراسیون داخلی آرین آرایه برندی آشنا در زمنیه دکوراسیون داخلی به مدیریت دکتر آرین اکبری، مجموعه ای کامل از امور مربوط به دکوراسیون داخلی را در کنار هم ایجاد نموده تا به راحتی هر چه بیشتر شما برای بازسازی ساختمانتان کمک کند.

در این مجموعه شما هر آنچه که مربوط به دکوراسیون داخلی منزلتان باشد، بصورت یکجا مشاهده می کنید و می توانید ایده های مختلف را با استفاده از متریالهای مختلف در کنار هم مشاهده کنید.

بخشهای بازسازی منزل

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

مثل کابینت آشپزخانه ، کف آشپزخانه ، لوله کشی ها و … آشپزخانه به عنوان چشم خانه نقش مهمی در زندگی داشته و حتی در زیبایی دکوراسیون داخلی سهم بسزایی دارد. بخصوص امروزه که آشپزخانه ها بصورت اپن می باشند بیشتر در معرض دید هستند. بازسازی آشپزخانه امروزه شامل تعویض کابینت ها و تخریب دیوارها و قرار دادن کانتر جلوی آشپزخانه می باشد.

بازسازی داخلی

شامل دکوراسیون داخلی منزل ، تغییر در نوع تیغه بندی ها، کف سازی، کف دوبلکس، سقف کاذب و … استفاده از کاغذ دیواری و همچنین طراحی و دیزاین لیوینگ روم را در بر می گیرد. بازسازی داخلی منزل مهمترین و بزرگترین بخش از پروژه بازسازی منزل را شامل می شود.

بازسازی اتاق خواب

بازسازی خانه های قدیمی و یا بازسازی آپاتمان قدیمی باید با متد روز باشد. یک ویژگی خیلی خوب بازسازی این است که شما در یک محل خاص می توانید با متد روز منزل را دیزاین کنید و دکوراسیون را بروز کنید. در بازسازی گاهی تغییر دیوارها و بطور کلی برهم زدن شکل و نقشه منزل نیز می تواند انجام شود و دیزاین منزل و دکوراسیون داخلی منزل کاملاً بروز شود. در طراحی دکوراسیون داخلی در بازسازی می بایست حتماً یک طراح حرفه ای داشته باشید و حتماً طرح های مختلف قبل از اجرا را مشاهده نمایید.

بازسازی حمام و دستشویی

یکی از مهمترین بخشهایی که معمولاً در بازسازی منزل مورد توجه است حمام و سرویس بهداشتی است که بیشتر در معرض تخریب و آسیب قرار دارد. این مکانها به دلیل اینکه بیشتر با رطوبت سروکار دارند بیشتر مستهلک شده  و قبل از دیگر قسمتهای منزل نیازمند بازسازی می شوند. بازسازی این بخشها می تواند شامل عایق بندی کف ، دیوارها و سقف باشد و نیز استفاده از وانهای جدید و اتاقکهای شیشه ای باشد. انواع سرامیک ها و روشویی های کلاسیک در حمام و دستشویی می تواند استفاده شود.

مراحل بازسازی منزل

در بازسازی منزل می بایست هر یک از مراحل با دقت کافی صورت گیرد تا کار گرده نخورده و مدت زیادی درگیر یک پروژه بازسازی نباشید.

مراحل بازسازی عبارتند از

عقد قرار داد

در این مرحله بعد از تایید پیش فاکتور قرار داد منعقد می شود و در آن مراحل پیشرفت کار و همچنین نحوه پرداخت هزینه  و مدت زمان انجام پروژه مشخص می شود.

صدور پیش فاکتور

یک پیش فاکتور برای شما با توجه به انتخاب متریال برای شما ارسال می شود که قیمت حدودی از اجرای کار در آن محاسبه شده است

طراحی کد و طرح سه بعدی

در این مرحله از پروژه شما یک طرح اولیه با نرم افزار کد زده شده و یک طرح سه بعدی برای شما ترسیم می شود. پس از مشاهده طرح در صورتی که نیاز به تغییر بود مجدداً طرح برای اصلاح و تایید نهایی فرستاده می شود. بعد از تایید طرح نهایی ، طرح توسط شما امضاء می شود.

بازدید از محل پروژه

در این مرحله کاشناس امور بازسازی ساختمان از یک شرکت ساختمان به محل پروژه شما اعزام می گردد. در این مرحله کارفرما که شما هستید بخشهای مختلفی که قرار است بازسازی شود را به وی نشان داده و بر سر موضوع مقدار کلی هزینه و متریال مورد استفاده مشورت می کنید

اجرای پروژه بازسازی منزل

در این مرحله تیم های اجرایی شروع به انجام پروژه بازسازی منزل یا ساختمان شما می نمایند.

نکات دیگری در ارتباط با بازسازی را می توانید در بخش مقالات مشاهده کنید.

دفتر مرکزی:نیاوران – سه راه اقدسیه – تنگستان چهارم (جنب اطلس مال) پلاک ۴ واحد ۱۲ (طبقه پنجم)

۲۲۲۸۲۰۳۹

۲۲۲۸۲۰۳۸

۰۹۱۲۹۲۱۰۹۴۷

دفتر شمال غرب : سعادت آباد( شهرک غرب)  – بولوار دریا آماده اجرای پروژه های از صفر تا صد بازسازی منازل می باشد.

۸۸۶۸۷۰۵۵

۰۹۱۲۹۲۱۵۳۰۷ – ۰۹۱۲۸۳۸۵۴۸۳