بازسازی آرایشگاه

سالن آرایش محیطی است که افراد برای آراستگی و به دنبال زیبایی در آن قدم می گذارند. آنچه هرکسی به دنبال وارد شدن به سالن آرایشگاه به دنبال آن می گردد زیبایی و چشم نوازی است.

قطعا جلب اعتماد مشتری برای سالن داران محترم بستگی مستقیمی به دکوراسیون آرایشگاه آنها دارد. بسیاری از کسانی که سالهاست به این کار اشتغال دارند چندان فرصتی برای تغییر دکوراسیون آرایشگاه خود در این سالها نداشته اند. شاید فکر بازسازی آرایشگاه بتواند گزینه مناسبی برای این دسته از افراد باشد. بازسازی آرایشگاه علاوه بر اینکه باعث نوسازی دکوراسیون آرایشگاه شما می شود همچنین هزینه آن از طراحی صفر تا پایان کار نیز بسیار کمتر و بصرفه تر است.

بازسازی آرایشگاه

بخش بندی سالن آرایش

داشتن اتاق مخصوص پدیکور و مانیکور و همچنین میزهای با طرح های جدید مخصوص پدیکور و مانکور و همچنین اتاق ویژه عروس از جمله قسمتهایی است که می بایست بسیار به دکوراسیون آن توجه شود. اتاق ویژه رنگ و مش که دارای کمد و قفسه مخصوص و همچنین میز مخصوص شستشو  می باشد نیز در زیبایی و جلوه دکوراسیون آرایشگاه حائز اهمیت می باشد. بعلاوه جداسازی بخش های مختلف از هم به آسان تر شدن ارائه خدمات توسط شما کمک زیادی می کند.

شرکت دکوراسیون آرین آرایه با کادری ویژه تخصصی در این زمینه شما را به بهترین شکل در داشتن سالن آرایشی زیبا و باز سازی شده کمک می کند. مشاوره رایگان و همچنین طراحی رایگان برای شما انجام شده و یک پیش فاکتور خدمت شما ارائه می گردد.