• شرکت آرین آرایه

    مجری کلیه امور بازسازی ویلا و محوطه سازی
    ۸۸۶۸۷۰۵۵
    ۰۹۱۲۸۳۸۵۴۸۳

بازسازی ویلا و محوطه سازی

محوطه سازی چیست ؟ به کلیه اموری که جهت زیباسازی و یا نو سازی اطراف یک ساختمان اعم از ویلایی و یا یا بنا انجام می پذیرد محوطه سازی می گویند. محوطه سازی شامل درختکاری, گلکاری, سنگ فرش کردن, آبنما, آلاچیق, نیمکت, نورپردازی محیط راه سازی و … گفته می شود. معمولا منازل داری حیاط های بزرگ و یا ویلاها اقدام به محوطه سازی می کنند

بازسازی ویلا

انسان همواره درمحیط پیرامون خود به دنبال احساس امنیت و آرامش وزیبایی بوده وهست به همین علت همواره در حال ایجاد تحول و دگرگونی محیط پیرامون خود و یا تغییر مکان از جایی به جای دیگر میباشد.
خیلی از مردم امروزه به دلیل خستگی از نحوه وروش آپارتمان نشینی رو به خرید ویلا برای سکونت و تفریح و یا تشکیل  یک محیط اداری رو آورده اند
اما باتوجه به محیط ویلایی ومحوطه زیبا ودلنشینی که دارند حتی اگر نوساز واحتیاج به بازسازی وتعمییر نداشته باشند در خیلی از موارد باتوجه به نوع کاربری انتظارات افراد را براورده نمیکند اما امروزه به کمک بازسازی این مشکل به طور کامل حل شده است که علاوه بر ویلاهایی با بافت قدیمی که از لحاظ نمای بیرونی وداخلی درسقف و دیوارها وکف و…. دچار آسیب شده اند حتی ویلاهای نوساز را قادر به طراحی زیبا ودلنشین چه از لحاظ نمای بیرونی چه داخلی وچه محوطه ویلا ساخته است.
بازسازی ویلا یکی از روش هایی است که شما به کمک آن می توانید قسمت های آسیب دیده شامل (تاسیسات و دیوارها و کف وسقف ومحوطه و…) را از نو طراحی واجرا کنید ولی خوب است بدانید که بازسازی فقط به معنی کارهای ساخت وساز ویا تخریب وترمیم بافت های آسیب دیده نیست گاهی به معنی
طراحی واجرای یک محیط دلنشین وزیباست.

با آرین آرایه دنیای خود را از نو بیاورید

مراحل بازسازی ویلا

۱-بازدید محل توسط مهندسین طراح واجرایی
۲-کشیدن طرح کلی پروژه قبل از اجرا
شرکت آرین آرایه با داشتن تجربه چندین ساله در راستای بازسازی ویلا وبا در اختیار داشتن برترین طراحان ومهندسین عمران سعی دارد تا به کمک مدرن ترین روش های بازسازی همانند دیوار پوش ها وکف پوش ها وسقف های کاذب سنگهای آنتیک وکناف و کاغذ دیواری و پارچه دیواری و…محیط داخلی وخارجی ویلای شمارا بازسازی کند.
بازسازی ویلا شامل آیتم های اجرایی بسیار زیادی است که آرین آرایه در راستای خدمت به شما عزیزان در تمامی موارد تاسیسات و محوطه سازی ونوسازی وبازسازی وزیبا سازی ویلا شما را از مشاوره رایگان مهندسین خود برخوردار کند تا در اولین فرصت در محل حضور پیدا کرده وتمامی موارد مربوط به بازسازی ویلای شمارا به اجرا درآورده.
محوطه سازی برخی از ویلا ها شامل چمن و درخت آلاچیق واستخر ویا حوضچه ها وآب نما وگل کاری می باشد که آرین آرایه هم به صورت باغ پشت بامی که امروزه در تمامی کشورهای مدرن وپیشرفته جهان درحال اجراست و هم در محوطه حیاط ویلای شما قادر به ارایه واجرای طرح درتمامی موارد است.
شرکت آرین آرایه در راستای بازسازی ونوسازی ویلا در حال رقابت با رقبای خارجی خود دراین امر میباشد.سابقه درخشان کارما حاصل اعتماد شما و اعتبار ما حاصل کار درخشان ما در این راستا می باشد.

نمونه کارهای انجام شده